Zajimavé příspěvky

Podpora Bluetooth klávesnice pro iPhone & iPod Touch Jedna z věcí, která mi u iPhone/iPod chyběla byla možnost připojení bezdratově Bluetooth klávesnici. možná se vám zdá tato věc zbytečná, ale opravdu vás nikdy...

Zobrazit

Need for Speed Shift Need for Speed Shift, vášnivé očekávané pokračování série Need for Speed, nabídnout více herního požitku, lepší hratelnost, více obsahu , a vlastně zlepšení...

Zobrazit

N.O.V.A. (Near Orbit Vanguard Alliance) Gameloft vydal svou N.O.V.A. (Near Orbit Vanguard Alliance) první FPS hru pro iPhone a iPod touch. Na zemi už  není možno udržet život, obrovská družice ''near-orbital''...

Zobrazit

Apple patent - plastický dock Apple si nechal patentovat zajímavý patent, v podobě univerzální doku z plastického materiálu. Patentová přihláška s názvem "Esteticky příjemná univerzální...

Zobrazit

iPhonezone.cz prošel aktualizací Možná jste zaznamenali nedávný výpadek webu iPhonezone.cz. Byl zapříčiněn aktualizací Wordpressu na nejnovější verzi. Díky nové verzi jsme vám spřístupnili...

Zobrazit

iPhonezone.cz Rss

Play.cz – online rádia na iPhonu

Vloženo : 26-03-2009 | Autor : admin | Kategorie : Aplikace & hry, Informace, Novinky, Zajímavosti

0

Společnost ecommerce.cz, a. s. navazuje na úspěchy vlastní aplikace iCRM pro platformu Apple iPhone, která se těší velké oblibě uživatelů, a pro PLAY.CZ vytvořila novou aplikaci, která umožňuje bezplatný poslech internetového vysílání českých FM a internetových rádií na zařízeních Apple iPhone. Aplikace Play.cz během necelých čtrnácti dní od uvedení na trh obsadila první místo nejstahovanějších a nejoblíbenějších bezplatných aplikací v AppStore.

Jednou z nevýhod zařízení Apple iPhone první generace i iPhonu 3G je absence vestavěného FM tuneru. Společnost ecommerce.cz, a. s. ale vyvinula aplikaci Play.cz pro stejnojmenný server, který nabízí internetové vysílání českých FM a internetových rádií, a díky ní si nyní mohou majitelé iPhonu naladit oblíbenou rádiovou stanici v podstatě kdekoli a poslouchat streamované vysílání přes internet.

Aplikace Play.cz byla široké veřejnosti zdarma zpřístupněna v prostředí AppStore společnosti Apple v pátek 13. března 2009 a majitelé iPhonů si ji mohou nainstalovat prostřednictvím služby iTunes. Bez ohledu na datum uveřejnění se aplikace hned druhý den dostala na vrchol žebříčku Top Free Apps s maximálním hodnocením a nadšenými reakcemi uživatelů. Na prvním místě nejoblíbenějších bezplatných aplikací se aplikace drží dlouhodobě a neustále v podstatě od samotného uvedení na trh. I to je důkazem toho, že společnost ecommerce.cz, a. s. vytváří software pro lidi, nabízí vysokou užitnou hodnotu a zaměřuje se na kvalitu řešení.

Uživatelům aplikace nabízí obsáhlý seznam dostupných rádií, ve kterém mohou fulltextově vyhledávat podle názvu stanice, podle žánru vysílání nebo dle poslechovosti. Stanice jsou seřazeny v přehledném seznamu spolu s logy jednotlivých stanic.

Aplikace samozřejmě nabízí přehledné a intuitivní ovládání, na které jsou uživatelé iPhonu zvyklí. Po zvolení stanice se automaticky spustí přehrávač, přičemž na displeji se zobrazuje logo naladěného rádia, detailní informace o stanici a právě hrané skladbě (pokud tuto službu daná stanice nabízí). Aplikace nabízí standardní funkce přehrávače jako přerušení a obnovení přehrávání a regulaci hlasitosti. Do paměti lze snadno uložit šest oblíbených stanic, mezi kterými lze pak kdykoli snadno přepínat bez nutnosti dalšího vyhledávání. Přehrávač navíc obsahuje také integrovaný webový prohlížeč se stránkami portálu Play.cz. Samozřejmou součástí aplikace je i kompletní návod v českém jazyce.

O společnosti ecommerce.cz, a. s.
Dynamicky rostoucí česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 20000-1. Vytváří unikátní systémy, které jejím klientům pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují efektivitu práce a konkurenceschopnost. Dnes ecommerce.cz zaměstnává přes sto IT specialistů.

K nejvýznamnějším zákazníkům patří SAZKA, a.s., ČEZ, E.ON, ČEPS, Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Tipos, národná lotériová spoločnosť , GTS Novera, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Altron, a.s., Zlínský kraj, Bratislavský samosprávny kraj, Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o., Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Protool s.r.o. a další.

O společnosti PLAY.CZ, a.s.
Společnost PLAY.CZ, a.s. se specializuje na streamingové služby pro rádia. Zajišťuje technické řešení internetového vysílání více než 80 FM rádií a internetových rádií.

Text a obrázky převzaty z tiskové zprávy.


Štítky : , , , , .

Ochranná skla nejen pro iPhone

Komentáře jsou zamčeny.